روابط عمومی هیئت فوتبال استان مازندران

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران ُنماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و مسئول فوتبال پایه آسیا برگزاری فستیوالهای فوتبال در رده های سنی پایین را سکویی برای پرتاب ورزشکاران نونهال دانست .

دکتر " شمیل کمیل" در مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال آقایان جنوب اسیا در ساری گفت: برگزاری مسابقات در رده سنی 13 و 14 از برنامه های کنفدراسیون فوتبال آسیا بمنظور بنیادی کردن فوتبال در این منطقه است .

وی ادامه داد: برگزاری این فستیوال فوتبال باعث می شود تا این رشته ورزشی در رده سنی پایین تقویت شود .

به گفته مسئول فوتبال پایه آسیا رده سنی13 و 14 بهترین رده سنی برای پرورش و آموزش بازیکنان به شمار می رود .

وی تاکید کرد: کنفدراسیون فوتبا آسیا در صدد است تا با انجام فستیوال های فوتبال در مناطق مختلف آسیا این رشته ورزشی را رشد دهد.

دکتر شمیل کمیل" این فستیوال را به نوعی انجام فکری و مهارتی بازی دانست و گفت: با توجه به پایین سن ورزشکاران این افرادآمادگی کسب اطلاعات وتجربیات را دارند.

در ادامه این مراسم عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ایران گفت: فوتبال پایه در اولویت کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا قرار دارد.

" غلامرضا بهروان" افزود: برگزاری مسابقات فوتبال جنوب اسیا با موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا و با تایید فدراسیون فوتبال ایران به استان مازندران محول شد .

وی ادامه داد: در برگزاری این مسابقات مساعدتهای شایسته ای از سوی مسئولان استان مازندران صورت گرفت که قابل تحسین است .

به گفته " بهروان" در این فسستیوال فوتبال پاک و اصیلی از سوی تیم های شرکت کننده و بازیکنان ارائه شد .

همچنین مدیر کل تربیت بدنی استان مازندران گفت: برگزاری این مسابقات افتخاری برای استان به شمار می رود .

" امیر پریچهره"  ادامه داد: در برگزاری این مسابقات مسئولان استان مازندران و شهرستان ساری بعنوان شهر میزبان تلاش وافری را از خود نشان دادند.

وی استانداری مازندران ، فرمانداری ساری ، شهرداری و اعضای شورای شهر ساری ، اعضای شورای تامین استان مازندران و شهرستان ساری را از جمله ارگانهایی دانست که در برگزاری این امر خطیر دست اندرکاران را حمایت کردند.
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم اردیبهشت 1388ساعت 19:56  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران ُ مسئول فوتبال پایه آسیا با اشاره به تلاش و موفقیتهای ایران در منطقه آسیا در زمینه فوتبال گفت: این کشور در زمینه برنامه ریزی فوتبال پایه در سطح آسیا پیشگام است .

"شمیل کمیل" در حاشیه برگزاری کلاس داوری و مربیگری فوتبال زیر 13 سال جنوب آسیا که در ساری در حال برگزاری است گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در صدد برنامه ریزی در زمینه پرداختن به فوتبال پایه است که کشور ایران در این زمینه گام برداشته است.

وی با اشاره اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرداختن به فوتبال پایه برنامه ریزی هایی نموده است افزود: فدراسیون فوتبال ایران از سالهای قبل این کار را در دستور کار خود قرار داده است و تصمیمات خوبی در این زمینه گرفته شد .

"شمیل کمیل" گفت: فدراسیون فوتبال ایران از سه سال قبل اقدام به برنامه ریزی و اجرای مسائل فوتبال پایه کرده است و در ابتدا تعداد استانهای تحت پوشش این طرح کم و هم اکنون افزایش یافته است.

وی با اشاره به برگزاری فستیوال فوتبال زیر 13 سال کشورهای آسیایی در پنج منطقه گفت: ساری بعنوان میزبان منطقه جنوب آسیا پذیرای بازیکنان ، داوران و مربیان نه کشورایران ،  نپال ، مالدیو، سریلانکا ، بنگلادش ، افغانستان ، پاکستان ، هندوستان و بوتان است.

"شمیل کمیل" ادامه داد: برگزاری فستیوال فوتبال در رده های سنی پایین یکی از برنامه های کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پایه ریزی فوتبال این منطقه است .

نماينده AFC شرايط ميزباني مازندران برا ي برگزاري مسابقات فوتبال زير 13 سال مهيا و رضايت بخش است گفت: افزايش توانايي مربيان و داوران در بهره گيري ازهنر و رساندن آنان به استانداردهاي بين المللي از اهداف برگزاري اين کلاس است.
وي با بيان اينکه AFC بر تداوم برگزاري اينگونه کلاسهاي آموزشي تاکيد دارد، خاطرنشان کرد: AFC به کيفيت کلاسها بيشتر از کميت آن توجه دارد و به همين دليل از مربيان درجه يک منطقه و از مکاني مناسب استفاده کرده است.
نماينده AFC تاکيد کرد: جواناني که در اين دوره آموزشي شرکت کردند بايد اطلاعات خود را توسعه دهند.

فستیوال فوتبال زیر 13 سال جنوب اسیا از 20 اردیبهشت ماه تا سوم خرداد ماه سال جاری به میزبانی ساری در حال برگزاری است
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم اردیبهشت 1388ساعت 9:52  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران ُ بازی فوتبال آقایان زیر 13 سال جنوب اسیا با بازی تیمهای مالدیو (A)با پاکستان (A) و هندوستان (A) با ایران (A) و برگزاری این مسابقات بصورت همزمان در دو زمین استادیوم شهدای ساری از صبح امروز آغاز شد .

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در مراسم آغاز این مسابقات گفت: این رقابتها بصورت دوره ای برگزار می شود و بصورت همزمان در دو زمین ورزشی استادیوم شهدای ساری بازی ها برگزار می شود.

" غلامرضا بهروان" افزود: در دو روز اول مسابقات فوتبال جنوب آسیا،  هر بازی نیم ساعته برگزاری می شود.

وی ادامه داد:  در دو روز بعدی بازیها در دو نیم ساعت برگزارمی شود

" بهروان" گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا برای آماده سازی بازیکنان نونهال اقدام به برگزاری این رقابتها بدین صورت نمود.

وی افزود: در مدت برگزاری این رقابتها حدود 40 بازی برگزار می شود .

به گفته وی درروز اول این رقابتها 13 بازی در صبح و عصر برگزار می شود . وی ادامه داد: در روزهای دوم ، سوم و چهارم به ترتیب 14، 8 و 5 بازی برگزار میشود .

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ایران ادامه داد: بازیهای فوتبال آقایان  زیر 13 سال جنوب اسیا با حضور نه تیم از کشورهای ایران ، پاکستان، هندوستان ، افغانستان ، مالدیو، نپال ، بوتان ، سریلانکا و بنگلادش از 28 اردیبهشت تا سوم خردادماه سال جاری در استادیوم شهدای ساری برگزار می شود .

صبح امروز بازی تیمهای مالدیو (A)با پاکستان (A) ،هندوستان (A) با ایران (A) ، افغانستان (A) با بوتان (A) ، نپال (A) با سریلانکا(A) ، پاکستان (B)با ایران (B) ، مالدیو (B) با بنگلادش (A) و هندوستان (B) با سریلانکا ( B) برگزار می شود .

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم اردیبهشت 1388ساعت 9:52  توسط هادی فانی  | 


به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران ُ عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال از آمادگي لازم استان مازندران براي ميزباني رقابتهاي فوتبال جهاني و بين المللي خبر داد.
"‌غلامرضا بهروان"  در حاشيه برگزاري دوره هاي آموزشي مربيگري و داوري زير 13 سال فوتبال جنوب آسيا در ساري گفت:‌استان مازندران با داشتن بسترهاي لازم قادر به ميزباني مسابقات فوتبال در سطح بالا را دارد.
وي به ميزباني فستيوال فوتبال زير 13 سال جنوب آسيا از 28 ارديبهشت تا سوم خرداد ماه سال جاري در ساري اشاره كرد و ادامه داد:‌ ميزباني اين رقابتها با بررسي و بازديد امكانات مورد نياز براي برگزاري اين رقابتها توسط نماينده كنفدراسيون فوتبال اسيا به استان مازندران اعطاء شد.
‌" بهروان"‌خاطرنشان كرد:‌"‌كميل شميل"‌ بعنوان نماينده كنفدراسيون فوتبال آسيا استان مازندران را استاني با قابليت بالا جهت برگزاري مسابقات فوتبال در سطح متعالي دانست و وجود چنين امكاناتي براي برگزاري مسابقاتي مطرح را شايان توجه مي داند.
رييس هيات فوتبال استان مازندران گفت:‌ وجود ورزشگاه 15 هزار نفري شهداي ساري كه فضايي مناسب براي برگزاري اين گونه رقابتها است يكي از امتيازهاي استان مازندران براي برگزاري رقابتها است.
"‌بهروان" با اعلام آمادگي هيات فوتبال استان مازندران براي برگزاري رقابتهاي مرحله برتر رقابتهاي فوتبال زير 13 سال اسيا گفت: اين رقابتها بصورت هم زمان در 5 منطقه غرب ، مركز ، جنوب شرقي ،‌خاورميانه و جنوب در حال برگزاري است كه ساري ميزبان مسابقات جنوب آسيا است.
همچنين چندي پيش معاون توسعه ورزش قهرمانی تربیت بدنی مازندران با بیان اینکه سه ميليارد ريال برای فستيوال فوتبال آقایان زیر 13سال جنوب آسیا هزینه شد  که بیش از 90درصد آن را فدراسیون فوتبال ايران پرداخت كرد گفت: با هماهنگی های انجام شده و رضایت نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا  اگر دور نهایی این رقابت ها که به صورت منطقه ای در حال برگزاری است در مازندران انجام شود این 10 درصد مابقی  هزینه نیز از سوی کنفدراسیون پرداخت خواهد شد.
"‌احمد سعادتمند" گفت: سنجش توانمندی استان مازندران برای برگزاری رقابتهای بین المللی و آسیایی از مهمترین دستاوردهای این فستيوال در استان است.
معاون توسعه ورزش قهرمانی تربیت بدنی مازندران با اعلام  اینکه در دولت نهم برای تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری شهدای ساری 20 ميليارد ريال هزینه شد  ادامه داد: تکمیل امکانات ویژه برای این ورزشگاه که در کشور بی نظیر است بدلیل احراز شرایط میزبانی مسابقات آسیایی بوجود آمده است.
سعادتمند با اشاره به اینکه با طی شدن مراحل تکمیل نهایی این ورزشگاه مسابقات فوتبال جهانی نیز می تواند در مازندران برگزار شود خاطرنشان کرد: توجه به ورزش قهرمانی برای afc و فوتبال پایه مهم است.
فستيوال  فوتبال آقایان زیر 13سال جنوب آسیا 28 اردیبهشت تا سوم خرداد ماه سالجاری در ساری برگزار می شود كه در اين رقابتها تيم هايي از كشورهاي ايران ،‌سريلانكا ، مالديو ، بنگلادش ،‌پاكستان ،‌افغانستان،‌ هندوستان ، نپال و بوتان حضور دارند.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم اردیبهشت 1388ساعت 21:20  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران ُ رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال ایران گفت: برترین های شرکت کننده در دوره های کلاس اموزشی مربیگری و داوری کنفدراسیون آسیا(afc )زیر 13 سال که در ساری در حال برگزاری است جواز حضوردر پروژه afc را دارند.

" مرتضی محصص" گفت: پروژه آتی afc به میزبانی کشور مالزی برگزار خواهد شد و افرادی که در کلاسهای afc ساری موفق به کسب رتبه های برتر شوند می توانند در پروژه آینده شرکت نمایند.

وی افزود: 48 مربی و داور فوتبال اقایان زیر 13 سال کشورهای ایران ، نپال ، هندوستان ، پاکستان ، افغانستان ، بوتان ، بنگلادش ، سریلانکا و مالدیو در پروژه afc ساری شرکت دارند.

به گفته این مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا در این کلاس ها سعی شده تا با فراهم اوردن امکانات مورد نیاز بصورت آن لاین و با متصل شدن به فیفا آخرین متدها و روشهای مربی گری و داوری وفوتبال به شرکت کنندگان در این کلاس ها آموزش داده شود.

وی گفت: این کلاسهای آموزشی به مدیریت مدرسان کنفدراسیون فوتبال اسیا برگزار می شود .

"محصص" اظهارداشت: پس از پایان این دوره برای ارزیابی آموخته های شرکت کنندگان دراین دوره آموزشی سه ازمون عملی ، دو ازمون تئوری و یک آزمون شفاهی از افراد گرفته می شود.

وی گفت: به افراد شرکت کننده در این آزمونها بعد از شش ماه مدرک کنفدراسیون فوتبال اسیا اعطا می شود.

رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال ایران هدف از برگزاری این دوره های اموزشی را نشان دادن آخرین استاندارهای قوانین  داوری و مربی گری اسیا و جهان برشمرد و گفت: afc بصورت مدون مبادرت به انجام و برگزاری این گونه کلاس ها برای تبادل تجربیات می کند.

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم اردیبهشت 1388ساعت 23:10  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران در امور بانوان نايب رئيس هيئت فوتبال مازندران در امور بانوان از دعوت پنج بانوي مازندراني به مرحله جديد تيم ملي فوتبال‌ بانوان خبر داد.

فاطمه بوداغي   افزود: سميرا جهاندار و آذر موسوی هر دو  از تيم نوشهر و بيان محمودي از تيم عقاب مازندران، ژاله قطبی و  عاطفه عابدی دعوت‌شدگان به تيم ملي فوتبال بزرگسالان هستند.
وي با بيان اينكه 29 بازيكن از سراسر كشور در اين مرحله از اردو دعوت شدند، افزود:مرحله دوم اردوي تيم ملي فوتبال بانوان از15  تا22  ارديبهشت ماه در كمپ تيم‌هاي ملي فوتبال برگزار مي‌شود.
نايب رئيس هيئت فوتبال مازندران در امور بانوان درباره سابقه ورزشي بازيكنان دعوت شده مازندرانی به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان  گفت: اين بازیکنان در سال‌هاي اخير همواره در تيم ملي فوتبال بانوان حضور داشتند.
بوداغي به استعدادها و توانمندي‌هاي بانوان مازندراني اشاره كرد و اظهار داشت: درخشش فوتباليست‌هاي استان در چند سال اخير در تيم‌هاي باشگاهي خود به گونه‌اي بوده كه به جرئت مي‌توان ادعا كرد كه مازندران در زمينه دعوت و عضويت بانوان فوتباليست به تيم‌هاي فوتبال و فوتسال در جايگاه‌هاي برتر كشور قرار دارد.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم اردیبهشت 1388ساعت 20:32  توسط هادی فانی  | 

نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: در سال جاری هشت جشنواره فوتبال پایه ای در آسیا برگزار می شود.

شمیل کمیل در نشست خبری در مراسم آغاز به کار دوره آموزشی مربیان و داوران فوتبال جنوب آسیا بیان اینکه فوتبال بر خلاف ورزش های دیگر در دنیا بین المللی شده است افزود: رسانه ها می توانند در جریان سازی این امر نقش ویژه ای داشته باشند.

کمیل با اشاره به اینکه ایران و استان مازندران با توجه به امکانات مناسب برای میزبانی این جشنواره انتخاب شده است تصریح کرد: نه کشور آسیای جنوب غربی شامل کشورهای ایران، نپال، مالدیو، پاکستان، هندوستان، افغانستان، بنگلاش، سریلانکا و بوتان در این جشنواره شرکت دارند.

وی از برگزاری هشت جشنواره فوتبال پایه ای در آسیا در سال جاری در این قاره خبرداد و افزود: اولین شرط برگزاری مسابقات در کشورها داشتن امکاناتی مناسب است.

وی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال ایران در گذشته این مسابقات را تنها در چهار استان برگزار می کرد که در دوره جاری این تعداد به شش استان افزایش یافته است افزود: ایران به خوبی برنامه های afc را اجرا می کند که نشان دهنده پیشرفت ایران در اجرای برنامه های مناسب است.

مسئول فوتبال پایه کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به اینکه فایده و منفعت مازندران از اجرای این مسابقات شناخته شدن نام ایران در دنیا و توانایی این کشور برای انجام مسابقات آسیایی است یادآور شد: این مسابقات تجربه ای مناسب برای فوتبال مازندران خواهد بود.

وی با اعلام اینکه امکانات مازندران از بازدید یک ماه گذشته تاکنون به صورت مناسبی ارتقا یافته است اظهار داشت: ایجاد تحول در امکانات برگزاری این جشنواره از امتیازات مازندران برای میزبانی شایسته است.

شمیل کمیل با بیان اینکه نمایندگان ایران در بخشهای داوری در این دوره به دو برابر افزایش یافته است که نشان دهنده ارتقای توان این کشور در رقابت های آسیایی است گفت: برگزاری دوره مربیگری اینترنتی و آشنایی با فرهنگ ملت ها از دیگر مزیت هایی است که مازندران می تواند در این مسابقات کسب کند.

وی با اشاره به اینکه میان فوتبال  بزرگسالان آسیا و اروپا فاصله زیادی دارد که این فاصله از طریق برگزاری جشنواره هایی در رده های پایه میسر می شود یادآور شد:  برگزاری این جشنواره ها یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای ارتقای جایگاه فوتبال آسیا در دنیا انجام داد.

کمیل با بیان اینکه  پیش از سال 2004 آسیل تیم های ملی در رده سنی زیر 13 و 14 سال نداشت تصریح کرد: اکنون 46 کشور آسیایی تیم ملی در رده پایه ای دارند.

وی با تاکید بر اینکه این جشنواره ها در راستای ارتقا و توسعه سطح مربیگری و داوری فوتبال در کشورهای اسیا برگزار می شود و جنبه رقابتی ندارد اظهار داشت: جنبه های آموزشی در این جشنواره ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جشنواره فوتبال آقایان زیر 13سال جنوب آسیا 20 اردیبهشت تا سوم خرداد ماه سالجاری در ساری برگزار می شود.

 

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم اردیبهشت 1388ساعت 15:43  توسط هادی فانی  | 

عضو هيات رييسه هيات فوتبال با اشاره به برنامه هاي درازمدت afc (‌كنفدراسيون فوتبال آسيا) در راستاي توسعه فوتبال در اين قاره گفت:‌فدراسيون فوتبال ايران نيز در راستاي اين اهداف اين مجموعه گام بر مي دارد .

"‌غلامرضا بهروان"‌ امروز (‌يكشنبه ) در مراسم آغازين دوره هاي آموزشي مربيان و داوران فوتبال زير 13 سال جنوب آسيا در ساري با بيان اين مطلب افزود: كنفدراسيون آسيا در راستای توسعه فوتبال در اسيا اقدام به برگزاري چنين برنامه هاي آموزشي مي كند .

وي تاكيد كرد:‌يكي از مهمترين برنامه هاي درازمدت كنفدراسيون اسيا توسعه فوتبال در اين منطقه با برگزاري فستيوال هاي فوتبال در رده هاي سني مختلف است .

عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال اظهارداشت:‌فدراسيون فوتبال ايران خود را موظف مي داند تا با قوت در اين برنامه ها شركت نمايد.

"بهروان" گفت:‌در راستاي توسعه فوتبال در آسيا چنين برنامه هاي آموزشي توسط كنفدراسيون فوتبال آسيا برگزار مي شود و با توجه به تواناييهاي مازندران اين دوره از مسابقات و آموزشها به ميزباني مازندران برگزار مي شود.

در ادامه مدير كل تربييت بدني استان مازندران با ابراز خرسندي از برگزاري فستيوال فوتبال زير 13 سال جنوب آسيا به ميزباني ساري گفت:‌با توجه به اندك بودن فرصت براي امادگي اين مسابقات با تمامي تلاش سعي شده تا بسترهاي لازم براي ميزباني شايسته اين رقابتها فراهم شود.

"‌نصرالله پريچهره "‌افزود:‌استان مازندران با تلاش تمامي روساي هياتهاي ورزشي بويژه هيات فوتبال در راستاي ارتقاي سطح علمي و بدنبال آن جذب نونهالان و جوانان به ورزش و پس از آن ارتقاي سطح ورزش قهرماني حركت مي كند.

وي دارابودن فوتبال با ثبات را نيازمند توجه ويژه مسئولان دانست و گفت:‌ انجام هزينه در برگزاري اين دوره آموزشي هزينه كردن نيست بلكه سرمايه گذاري است .

دوره آموزش مربيان و داوران كشورهاي جنوب آسيا با حضور 48 نفر از كشورهاي ايران ،‌نپال ،‌مالديو، بوتان ،‌افغانستان، پاكستان ،  هندوستان  ، سريلانكا و بنگلادش از امروز آغاز شد و تا 28 ارديبهشت ماه امسال ادامه دارد.

اين كلاسها زير نظر كنفدراسيون فوتبال آسيا برگزار مي شود و بعد از اين دروه آموزشي مسابقان فوتبال زير 13 سال كشورهاي جنوب آسيا برگزار خواهد شد .

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم اردیبهشت 1388ساعت 12:18  توسط هادی فانی  | 

تیم آباد گران جمشیدیه بابل ۳                    تیم چالوس ۱

تیم دانه گستر بابل ۳                                تیم آمل ۱

تیم رنگ پارس نگین تنکابن ۶                   تیم چالوس ۲

تیم بهشهر ۶                                      تیم آبادگران جمشیدیه ۴

در مجموع تا پایان هفته پنجم از دور برگشت این مسابقات تیم دانه گستر بابل با ۲۲ امتیاز با۳۰+گل در صدر وتیم رنگ پارس نگین تنکابن با ۲۲ امتیاز با ۱۴+ گل در رده دوم  و تیم آباد گران جمشیدیه بابل ۱۸ امتیاز ۶+ گل زده در سوم جدول قرار دارند.                                                                

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت 1388ساعت 18:36  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال مازندران مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال مازندران از دعوت شدن سه بازیکن مازندرانی به اردوی آماده سازی تیم ملی نونهالان کشور خبر داد: علی شفائی گفت. این اردو  در جزیره کیش بر گزار خواهد شد . وی با اشاره به بر گزاری این اردو که در تاریخ ۱۲/۲/۸۸ الی ۱۸/۲/۸۸در جزیره کیش برگزار خواهد شد ادامه داد امیر اشکان خنجری و آرش اسماعیلی و مبین عزتی بعنوان سه بازیکن مازندرانی می باشند که به این اردو دعوت شدند .                                                                  

                                                                             

                                                           

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 18:46  توسط هادی فانی  | 

 

شاهین کلاردشت     5       شهرداری مرزیکلا بابل     3

دانشگاه آمل    4        بهمن آمل   4

شهید نجفی عباس آباد    6      ایران خودرو محمدی نوشهر  11

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم اردیبهشت 1388ساعت 13:49  توسط هادی فانی  | 

جدول رده بندی لیگ دسته ۲ فوتسال استان منطقه شرق و غرب

جدول رده بندی لیگ دسته ۲ فوتسال استان منطقه شرق

ردیف

تیم

بازی

برد

باخت

مساوی

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

سفال طبرستان خلیل شهر

14

12

-

2

64

35

29

38

2

شهرداری کوهی خیل

15

9

3

3

72

42

30

30

3

استقلال خلیل شهر

15

8

3

3

71

45

26

27

4

تامین اجتماعی قائمشهرا

15

7

6

1

64

58

6

22

5

زنده یاد حیدری رستمکلا

15

6

7

2

62

64

2-

20

6

کمیشان نکاء

14

5

8

1

51

60

9-

16

7

یاد یاران کپورچال بابل

13

4

8

2

53

63

10-

14

8

شهدای لالیم میاندرود

13

2

11

-

49

80

31-

9

جدول رده بندی لیگ دسته ۲ فوتسال استان منطقه غرب

ردیف

تیم

بازی

برد

باخت

مساوی

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

شهدای گمنام بابلسر

17

15

1

1

97

37

60

46

2

دانشگاه شمال

17

13

4

-

84

49

35

39

3

شاهین کلاردشت

17

10

4

3

70

47

23

33

4

ایران خودرو محمدی نوشهر

17

8

5

4

100

60

40

28

5

بهمن آمل

17

9

7

1

63

57

6

28

6

یاران کلاردشت

17

6

9

2

52

65

13-

20

7

هانی تجارت مرزن آباد

17

5

11

1

52

92

40-

16

8

شهدای کارتیج کلا کیاکلا

17

3

9

5

50

70

20-

14

9

شهید نجفی عباس آباد

17

4

11

2

53

93

46-

14

10

شهرداری مرزیکلا

17

4

12

1

48

84

36-

13

جدول رده بندی لیگ دسته 3 فوتسال استان منطقه شرق غرب

جدول رده بندی لیگ دسته 3 فوتسال استان منطقه شرق

ردیف

 

تیم

بازی

برد

باخت

مساوی

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

 

منتخب میاندرود

8

7

-

1

51

27

24

22

2

 

امیر موبایل شیرگاه

9

6

3

-

45

28

17

18

3

 

پهلوان صابر یونسی

8

3

4

1

27

30

2-

10

4

 

جوانان پل سفید

9

3

5

1

38

45

7-

10

5

 

شهدای دودانگه

9

2

3

4

35

46

11-

10

6

 

فرامرزکلا شیرگاه

8

2

3

3

30

33

3-

9

7

 

ساربند ساری

9

-

6

2

39

39

0

5

جدول رده بندی لیگ دسته 3 فوتسال استان منطقه غرب

ردیف

تیم

بازی

برد

باخت

مساوی

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

چاپ پشرو بابلسر

9

8

-

1

46

24

22

25

2

شهیدان اصفهانی بابل

9

6

3

-

42

17

25

18

3

آمل پروفیل

8

5

3

-

27

28

1-

15

4

مقاومت مرزن آباد

7

4

2

1

25

20

5

13

5

شهدای لاریجان آمل

9

3

6

-

26

35

9-

9

6

میلاد تاریان بابل

8

1

7

-

11

31

20-

3

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم اردیبهشت 1388ساعت 13:13  توسط هادی فانی  | 

دیدار دو تیم بهنمیر و آبادگران جمشیدیه بابل در زمین تیم بهنمیر نتیجه بازی 8 بر 3 به نفع تیم آبادگران جمشیدیه بابل  پایان گرفت .

تیم های آمل و رنگ پارس نگین تنکابن در زمین تیم آمل به نتیجه 8 بر 3 به نفع تیم تنکابنی رضایت دادند و دیدار دو تیم دانه گستر بابل و بهشهر که در زمین تیم بابلی انجام شد با تساوی تعداد گلهای دو به دو پایان یافت.

تا اخر هفته چهارم این لیگ تیم رنگ پارس نگین تنکابن با 19 امتیاز و با تفاضل گل مثبت 20 در صدر جدول این لیگ قرار داد .

همچنین تیم های دانه گستر بابل با 19 امتیاز و با تفاضل گل مثبت 16 در جایگاه دوم و آبادگران جمشیدیه بابل با 15 امتیاز در جایگاه سوم جدول این لیگ قرار دارد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم اردیبهشت 1388ساعت 13:6  توسط هادی فانی  | 

از مرحله نهایی دور رفت مسابقات فوتبال  لیگ دسته سوم کشور تیم مقاومت ساری توانست تیم سایپا قائمشهر را در زمین خود با نتیجه ۳بر ۱ مغلوب سازد وتیم شاهد نجف آباد اصفهان توانست با دو گل از سد تیم لوله اهواز بگذرد .
+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم اردیبهشت 1388ساعت 19:54  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران در امور بانوان ُ نايب رييس هيات فوتبال استان مازندران در امور بانوان از دعوت شدن سه بانوي اين استان به كلاس مربيگري  پيشرفته و درجه b  فوتبال  فدراسيون فوتبال خبر داد.

"فاطمه بوداغي" گفت: اين كلاس مربيگري از نظر درجه بندي كلاس هاي مربيگري فدراسيون فوتبال در سطح بالايي قرار دارد .

وي با اشاره به برگزاري اين كلاس ها با حضور تعداد محدودي از مربيان فوتبال و با دعوت فدراسيون فوتبال ادامه داد: "زهره محمد حسيني " ،‌ "‌زهراء عقلمندي" و "فاطمه بوداغي"‌بعنوان سه مربي زن استان مازندران هستند كه در اين كلاس مربيگيري پيشرفته شركت مي كنند.

به گفته نايب رييس هيات فوتبال استان مازندران اين كلاس مربي گري از 26 ارديبهشت تا 15 خرداد ماه امسال در تهران برگزار مي شود.

همچنين وي به برگزاري كلاس داوري فوتبال درجه سه بانوان استان مازندران به ميزباني شهرستان بابل اشاره كردو گفت: اين كلاس با حضور 31 نفر از شهرستانهاي استان مازندران بمدت چهار روز برگزار شد .

"بوداغي" گفت: در اين دوره شركت كنندگان قوانين داوري فوتبال را فراگرفتند .

 نايب رييس هيات فوتبال استان مازندران درامور بانوان برخي از برنامه هاي اين هيات در سال جاري در بخش بانوان تشريح كرد و افزود: اعزام تيم جوانان فوتسال بانوان به مسابقات كشوري در استان كرمان ، اعزام تيم جوانان فوتبال به مسابقات كشوري ،‌اعزام تيم بال گستر مازندران و عقاب مازندران به مسابقات  كشوري فوتبال بزرگسالان ، اعزام تيم آرمين بار ساري  و عقاب مازندران به ليگ برتر فوتسال كشوربخشي از فعاليتهايي است كه در سال 88 انجام خواهد گرفت.

" بوداغي" برگزاري دو كلاس داوري و يك كلاس مربيگري فوتبال بانوان استان مازندران را از ديگر برنامه هاي هيات فوتبال استان مازندران در امور بانوان در سال جاري برشمرد.
+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم اردیبهشت 1388ساعت 22:11  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران ، معاون فني و ورزشي اداره كل تربيت بدني استان مازندران با تاكيد بر لزوم همكاري و هماهنگي دستگاههاي اجرايي مربوطه بمنظور برگزاري هر چه مناسب تر فستيوال فوتبال زير 13 سال جنوب اسيا در اين استان گفت: تاكنون با تمامي تلاش تمهيدات لازم براي برگزاري اين مسابقات فراهم شده است .

"احمد سعادتمند" با بيان اين مطلب در جلسه ستاد هماهنگي برگزاري  فستيوال فوتبال زير 13 سال جنوب اسيا كه در اداره كل تربيت بدني مازندران برگزار شد افزود: استان مازندران براي نخستين بار ميزباني مسابقاتي در سطح اسيايي را طي روزهاي 18 ارديبهشت تا 4 خرداد ماه امسال را در ساري برعهده دارد.

وي گفت: در اين رقابتها هشت تيم خارجي از كشورهاي پاكستان ،‌بنگلادش ،‌ماديو ، هندوستان ،‌سريلانكا ، نپال ،‌افغانستان  و بوتان بهمراه تيمي از ايران حضور دارند.

وي ادامه داد:‌در همين راستا و براي ارزيابي از امكانات موجود استان مازندران بعنوان ميزبان اين رقابتها نماينده اي از efc (كنفدراسيون فوتبال آسيا) با حضوردر اين استان از استاديوم ورزطشي شهداي ساري بعنوان مكان برگزاري مسابقات و مجتمع خدماتي وزارت كشور بعنوان مكان استقرار بازيد بعمل آورد.

به گفته وي نماينده كنفدراسيون آسيا از امكانات در نظر گرفته شده براي اين مسابقات اعلام رضايت نمودند .

"سعادتمند" با اشاره به تشكيل سه ستاد هماهنگي برگزاري اين مسابقات در استان مازندران گفت: ستاد عاليه به رياست استاندار و مديران دستگاههاي اجرايي مربوطه استان مازندران ،‌ستاد استاني بعنوان شاه كليد برگزاري اين مسابقات و ستاد شهرستاني كه در اين ستاد مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان ساري بعنوان شهر برگزار كننده اين مسابقات عضو هستند مشغول فعاليت و آماده سازي امكانات هستند.

وي به تشكيل كميته هاي مختلف اجرايي اين مسابقات اشاره كرد و ادامه داد: ستادهاي روابط عمومي ،‌پشتيباني ، تشريفات ،‌امنيت ،‌خدمات تشكيل شد ه تا برگزاري مسابقاتي با اين حجم بالا در سطحي مطلوب برگزار شود.

معاون فني و ورزشي اداره كل تربيت بدني استان مازندران با تاكيد بر اينكه كار تيمي زماني به نتيجه مطلوب خواهد رسيد كه در آن همكاري مورد نياز بين عوامل اجرايي حاكم باشد .

وي همچنين به با اهميت بودن برگزاري فستيوال فوتبال جنوب آسيا بعنوان رخدادي مهم براي استان مازندران اشاره كرد و گفت: نبايد برگزاري مسابقات تنها به انجام بازي ها موكول شود بلكه اين گونه مسابقات فرصتي مناسب براي توزيع فرهنگ و ميزاث كشورمان مي باشد.

"سعادتمند" از نماينده سازمان ايرانگردي ،‌ميراث فرهنگي و گردشگري استان مازندران حاضر در اين نشست خواست تا هماهنگي لازم براي توزيع بروشورهاي معرفي اماكن ديدني استان مازندران و بازديد از برخي ازاين اماكن براي مهمانان خارجي شركت كننده دراين رقابتها را فراهم آورند.

وي تاكيد كرد: در فعاليتهاي ورزشي مسائل فرهنگي و فوق برنامه به فراموشي سپرده شده است و هر چقدر در اين بخش هزينه و كار شود ضرر نيست .

در ادامه اين نشست هر يك از روساي ستادهاي برگزاري اين مسابقات مبادرت به بيان عملكرد و كارهاي انجام شده براي برگزاري اين مسابقات پرداختند .

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم اردیبهشت 1388ساعت 22:9  توسط هادی فانی  | 

 

دبير كميته آموزش هيات فوتبال مازندران تعداد مربيان فوتبال و فوتسال استان را سه هزار نفر برشمرد و گفت:‌ اين تعداد آمار به صورت غير رسمي و آماري است كه براساس حدس عنوان مي شود و ساماندهی دقیق این مربیان نیازمند همکاری هیاتهای ورزشی است.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران  ، سعيد بسطامي  افزود:‌ با وجود تعداد تيم هايي بالايي كه در استان مازندران وجود دارد ولي تعداد مربياني كه در درجه هاي بالا مشغول فعاليت هستند بسيار اندك است .

وي به برگزاري هر ساله كلاس هاي بي شمار مربيگري در سطح استان مازندران در سطح ها ي مختلف اشاره كرد و ادامه داد: بطوريكه طي چند سال اخير با برگزاري اين كلاس ها بيش از يكهزار مربي آموزش ديدند.

بسطامي گفت: ولي در واقعيت آنچه ديده مي شود تعداد كم مربي است كه از آنان اطلاعات و آماري در دست است .

به گفته وي در حالي كه با ساماندهي شدن اين مربيان آموزش ديده با همكاري هياتهاي فوتبال شهرستان استان مازندران مي توان برنامه ريزي هاي خوبي را در عرصه هاي مختلف كاري براي آنها فراهم آوريم.

دبير كميته آموزش هيات فوتبال استان مازندران تاكيد كرد: با وجود داشتن تيم هاي مختلفي در سطح مسابقات و ليگ هاي كشوري نيازمند به ساماندهي مربيان فوتبال و فوتسال و انجام كلاسهاي در سطوح بالاتر است.

وي به آخرين دستورالعمل afc در خصوص پذيرش داوطلبان شركت در دوره هاي مربيگري صرفاً پس از ثبت نام و ساماندهي در هياتهاي استانهاي كشور اشاره كرد و گفت: براساس اين دستورالعمل مربيان تيم هاي مختلف فوتبال و فوتسال استانها با مراجعه به هياتهاي فوتبال محل فعاليت خود نسبت به ارائه مدارك و پركردن فرم afc به منظور ساماندهي و پذيرش اقدام نمايند.

بسطامي ادامه داد:‌ براساس اين دستورالعمل كليه مربيان آقا و خانم مي بايست تا 15 ارديبهشت ماه امسال نسبت به تكميل مدارك و ارسا آن به هياتهاي فوتبال شهرستان ها اقدام نمايند.


+ نوشته شده در  شنبه پنجم اردیبهشت 1388ساعت 11:49  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران ، دبیر کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران از برگزاری یکدوره کلاس مربیگری فوتبال  استعدادیابی آقایان شهرستان ساری و حومه  در استادیوم شهید متقی ساری خبرداد.

" سعید بسطامی " افزود: این کلاس مربیگری درجه D    توسط هیات  فوتبال شهرستان ساری و با همکاری کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران برگزار شد .

وی با اشاره به اینکه این کلاس از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شد و بمدت پنج روز ادامه دارد افزود: در این دروه آموزشی 30 مربی علاقمند شهرستان ساری و حومه حضور دارند.

به گفته بسطامی شرکت کنندگان در این کلاس آموزشی زیر نظر " اصغر محمودی" مدرس فدراسیون فوتبال آخرین آموزش های لازم در این بخش را فرا می گیرند.

وی تصریح کرد: این کلاس آموزشی مربیان بعنوان اولین دوره آموزشی مربیان در سال جاری به شمار می رود و کمیته آموزش هیات فوبتال استان مازندران در نظر دارد که از این دوره های آموزشی برای مربی ان و داوران را در سال جاری داشته باشد .

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه سوم اردیبهشت 1388ساعت 17:5  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران ، با اتمام رقابتهاي نيم فصل اول فوتسال بانوان ليگ دسته يك استان مازندران تيم دانه گستر بابل با كسب 14 امتياز ،‌26 گل زده و 12 گل خورده در صدر جدول قرار گرفت .

تيم ابادگران جمشيديه بابل با كسب 11 امتياز ،‌16 گل زده و 13 گل خورده در جايگاه دوم اين رقابتها قرار گرفت و تيم رنگ پارس نگين تنكابن با 10 امتياز ،‌ 18 گل زده و 18 گل خورده جليگاه سوم نيم فصل اول فوتسال دسته يك بانوان استان مازندران را به خود اختصاص داد.

نتايج بازيهاي دور رفت ليگ دسته يك فوتسال بانوان استان مازندران به شرح ذيل است:‌

رنگ پارس نگين تنكابن با بهنمير بدليل عدم حضور تيم بهنمير با نتيجه 3 بر صفر به نفع تيم رنگ پارس نگين تنكابن اعلام شد .

دانه گستر بابل و چالوس نتيجه اين ديدار 3 بر يك به نفع تيم دانه گستر بابل

آبادگران جمشيديه بابل و آمل نتيجه ديدار 6 بر 4 به نفع تيم آمل

رنگ پارس نگين تنكابن و بهشهر نتيجه ديدار 6 بر 4 به نفع تيم رنگ پارس نگين تنكابن

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم اردیبهشت 1388ساعت 23:37  توسط هادی فانی  | 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم اردیبهشت 1388ساعت 16:42  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران ، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: به زیباسازی و فضاسازی استادیوم های ورزشی کشور آنچنان که شایسته یک فضای ورزشی است توجه نشده است .

"غلامرضا بهروان" افزود: این در حالیست که در دیگر کشورهای جهان در خصوص استادیوم های ورزشی آنچنان زیباسازی و فضاسازی متناسب با فعالیت صورت گرفته است که از نظر معماری و نوع کاربی نظیر می باشند.

وی ادامه داد: در جهان طریقه ساخت و معماری استادیوم های ورزشی استاندار بصورتی است که با در نظر گرفتن میزان جمعیتی که وارد این فضاها می شود و با لحاظ کردن مسائل ورود و خروج ظرف مدت چند دقیقه خروج تماشاچیان امکانپذیر است .

"بهروان" تاکید کرد: این فضاسازی متناسب با استادیوم های ورزشی تنها وظیفه یک ارگان و سازمانی همچون تربیت بدنی نیست و این امر نیازمند حمایت دیگر دستگاههای اجرایی می باشد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال با برشمردن نهادهای دخیل این امر همچون بهداشت و درمان و مسکن و شهرسازی گفت: توزیع انواع خوراکی ها در استادیوم های ورزشی و مساله معماری این مجموعه ها با اظهار نظر های کارشناسانه این نهادها میسر است.

رییس هیات فوتبال استان مازندران در تشریح وضعیت فضاهای و استادیوم های ورزشی این استان گفت: احداث یک استادیوم ورزشی دیگر در بابل ، قائمشهر و نوشهر ضروری است.

به گفته وی توسعه استادیوم های ورزشی  در غرب استان در دستور کار قرار دارد که بدلیل کمبود زمین بعنوان مشکل همیشگی برای اجرای طرح ها در مازندران با سد راهی اینچنینی مواجه است .

وی به بازسازی و بهسازی استادیوم ورزشی شهید وطنی قائمشهر در سال جاری اشاره کرد و گفت: با 900 میلیون ریال اعتبار از سوی اداره کل تربیت بدنی استان مازندران از اعتبارات امسال این مجموعه بازسازی می شود.

"بهروان" ادامه داد: ایجاد اتاق خبرنگار ، مجموعه اداری ، رختکن و فراهم اوردن زمین مناسب از جمله موارد برای بازسازی استادیوم شهید وطنی است.

وی زمان اجرای طرح بازسازی استادیوم شهید وطنی را پس از برگزاری مسابقات فوتبال غرب اسیا در اردیبهشت ماه امسال دانست .

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم اردیبهشت 1388ساعت 8:9  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران در امور بانوان ، نايب رييس هيات فوتبال استان مازندران نبود زمينهاي مناسب چمن براي بانوان اين استان را يكي از عمده دلايل گرايش اكثريت ورزشكاران بسوي فوتسال و از مشكلات رشته ورزشي فوتبال بانوان دانست.

‌"فاطمه بوداغي "‌ گفت:‌ در حال حاضر در بخش فوتسال بانوان   45 تيم در رده هاي مختلف درسطح شهرستان ، استان و كشور فعاليت دارند.

وي افزود:‌ در حاليكه تيم هاي فوتسال بانوان استان مازندران در رده هاي مختلف درسطح شهرستان ، استان و كشور 25 تيم است.

"بوداغي" وضعيت مطلوب در عرصه فعاليت هاي رشته ورزشي فوتبال بانوان را  در اختيار قردادن امكانات ورزشي در حد توان به تيمهاي ورزشي دانست و گفت:براساس طرح آسيا ويژن تدوين شده در بخش فوتبال و فوتسال بانوان چشم انداز اين رشته هاي ورزشي در نظر گرفته شد .

به گفته وي براساس اين چشم انداز  دور نماي تيم هاي فوتسال بانوان استان مازندران در رده هاي سني نوجوانان ،‌جوانان ،‌اميد و بزرگسالان افزايش تيم ها در اين رشته ورزشي به 40 تيم در سال 1391 لحاظ شده است .

نايب رييس هيات فوتبال استان مازندران گفت:‌همچنين در بخش فوتبال بانوان تعداد تيم هاي فوتبال بانوان به 40 تيم در سال 1391 افزايش خواهد يافت.

وي ادامه داد:‌همچنين براساس طرح اسيا ويژن تدوين شده براي بخش بانوان تعداد بازيكنان دعوت شده به تيم ملي از شش نفر كنوني به 14 نفر در اسل 1391 افزايش خواهد يافت.

"بوداغي " دستيابي به اين اهداف و چشم انداز را در گرو برنامه ريزي هاي آموزشي و اجرايي توسط هيات دانست .
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم اردیبهشت 1388ساعت 18:33  توسط هادی فانی  | 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران ُ

از سري مسابقات اميدهاي كشور ديدار دو تيم شموشك نوشهر و داماش گيلان در زمين تيم مازندراني با نتيجه دو بر يك به نفع تيم شموشك خاتمه گرفت و در ديگر بازي دو تيم نساجي مازندران و مس كرمان در زمين ورزشگاه شهيد وطني قائمشهر به مصاف هم رفتند كه اين ديدار نيز با نتيجه دو بر صفر به نفع تيم مازندراني خاتمه يافت.

همچنين ديدار دو تيم مقاومت ساري و مفتول تهران با نتيجه دو بر صفر به نفع تيم مقاومت ساري پايان يافت.

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم اردیبهشت 1388ساعت 18:26  توسط هادی فانی  |