روابط عمومی هیئت فوتبال استان مازندران

رقابتهاي فوتسال بانوان مازندران آغاز شد.

  مسابقه هاي ليگ دسته يک فوتسال بانوان استان مازندران از روز ( شنبه) در شهرهاي مختلف استان مازندران آغاز شد    

 مسوول کميته مسابقه هاي هيات فوتبال استان مازندران در امور بانوان در گفتگو با روابط عمومي هيئت فوتبال مازندران گفت: در اين دوره از رقابتها هفت تيم استان مازندران حضور دارند.

"زهره براري" افزود: تيم هاي چالوس ، تنکابن ، بهنمير ، آمل ، آبادگران جمشيديه بابل ، دانه گستر بابل و بهشهر با هم به رقابت مي پردازند.

وي ادامه داد: اين تيم ها بصورت رفت و برگشت در شهرهاي مختلف با هم به رقابت مي پردازند.
به گفته مسوول کميته مسابقه هاي هيات فوتبال استان مازندران در امور بانوان نيم فصل اين رقابتها تا پايان سال جاري برگزار خواهد شد .

وي گفت: نيم فصل دوم اين رقابتها اوايل سال آينده برگزار مي شود. "براري" افزود: تيم برتر اين رقابتها در رقابتهاي فوتسال دسته يک بانوان کشور شرکت مي کند .
وي زمان و مکان رقابتهاي فوتسال بانوان کشور را موکول به اعلام نظر فدراسيون فوتبال کشور د رامور بانوان دانست .

                                                                                                                                 
+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم بهمن 1387ساعت 17:8  توسط هادی فانی  | 

از سری مسابقات لیگ دسته یک کشور دیدار معوقه دو تیم گل گهر سیرجان و نساجی مازندران از هفته هفتم در روز سه شنبه ۱۵/۱۱/۸۷ راس ساعت ۱۴:۱۵ در استادیوم اختصاصی گل گهر سیرجان بر گزار می گردد.
+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم بهمن 1387ساعت 17:28  توسط هادی فانی  | 

درخشش دولت مهر در سیمرغ انقلاب اسلامی

نمایشگاه سی سال دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور و همکاری دستگاههای دولتی و بخش خصوصی با نام سیمرغ در دهه فجر امسال بازگشایی خواهد شد.

این نمایشگاه دارای بخش های مختلفی از جمله : الف- سی سال دستاوردهای انقلاب  ب- نمایشگاه نوآوری و شکوفایی ج- ماکت عملیاتهای نظامی دوران دفاع مقدس می باشد که  هیئت فوتبال استان  مازندران  به همراه اداره کل تربیت بدنی استان مازندران  با ارائه عملکرد و تونایی ها ی خود در این نمایشگاه  شرکت خواهد کرد .

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن 1387ساعت 8:20  توسط هادی فانی  | 

با توجه به اعزام تیم مقاومت مازندران به مسابقات کشور ی در همدان وحساسیت هفته پایانی مسابقات لیگ بر تر باشگا ههای استان مازندران از روز سه شنبه به روز شنبه مورخ ۱۲/۱۱/۸۷تغیر یافته .

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم بهمن 1387ساعت 17:14  توسط هادی فانی  | 

گردهمایی مدرسین کلاسهای مربیگری فدراسیون فوتبال از تاریخ ۹/۱۱/۸۷ لغایت ۱۰/۱۱/۸۷ با حضور ۴۶نفر از مدرسین سراسر کشور درتهران . به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان مازندران . سعید بسطامی دبیر کمیته آموزش هیئت فوتبال استان با اشاره به بیان این مطلب گفت: گردهمایی مدرسین کلاسهای مربیگری فوتبال در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۹و۱۰/۱۱/۸۷در محل هتل آکادمی فدراسیون فوتبال بر گزار خواهد شد .هدف از برگزاری این گردهمایی جهت هماهنگی آخرین متدد آموزش در سال آینده خواهد بود . وی تسریع کرد بر اساس دستور المعل فدراسیون فوتبال مدرسینی می توانند در کلاسهای مربیگری سال آینده تدریس نمایند که در این دوره شرکرت کرده باشند .گفتنی است : از استان مازندران آقایان پرویز رمضانپور خاکی وسعید بسطامی در این گردهمایی شرکت دارند                                                                                                   .

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم بهمن 1387ساعت 18:52  توسط هادی فانی  | 

راه مازندران در لیگ برتر فوتسال کشور شرکت نمی کند

مدیر تیم فوتسال راه مازندران گفت: در صورت عدم تامین اعتبارات لازم و البته به موقع ، تیم راه مازندران در مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور شرکت نخواهد کرد.

سعید نجاریان ساروی در گفتگو با روابط عمومی هیئت فو تبال استان مازندران با بیان مطلب فوق افزود: مشکلات مالی تیم باید هرچه زوتر حل شود تا بتوانیم هرچه سریع تر برای فصل بعد ، برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

وی تاکید کرد: قطعاً عدم تامین اعتبارات به موقع ، به تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال ضربه خواهد زد و این مساله یکی از مشکلات اساسی اکثر تیم های استان است.

نجاریان یادآور شد: البته مدیرکل راه و ترابری استان ، « مهندس رحیمی »، از تیم حمایت های خوبی انجام داده ولی هنوز چشم انتظار کمک های سبز ایشان هستیم.

مدیر تیم فوتسال راه مازندران در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: بازیکنان ما در کل فصل حتی یکبار نیز کارت قرمز از داور دریافت نکردند و با دریافت فقط 20 کارت زرد در مسابقات لیگ با اخلاق ترین تیم مسابقات بودند.

نجاریان ادامه داد: در مجموع با کسب 33 امتیاز (10 پیروزی ، 3 تساوی ، 9 باخت، 63 گل زده و 60 گل خورده) در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ قرار گرفتیم که با توجه به بضاعت موجود نتیجه خوبی به شمار می آمد.

وی با تقدیر از عملکرد مهدی نعمتی سرمربی تیم اظهار کرد: وی موق شد با تمرینات خوب و منظم و ارائه تاکتیک های خاص رای هر بازی نتایج چشم گیری را بدست آورد.

نجاریان خاطرنشان کرد: تماشاچیان ساری نیز فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و در شرایط سخت همواره یاور تیم بودند که این تماشاچیان می توانند الگوی مناسبی برای تماشگران ایران باشند.

وی با اشاره به دعوت شدن مرتضی عظیمایی و محمود لطفی به رادوی تیم ملی فوتسال افزود: عظیمایی یکی از متعصب ترین ورزشکاران مازندران است که در فصل اخیر نیز کمک فراوانی به تیم کرد و یکی از پایه های اساسی بود.

نجاریان یادآور شد: وی در سال های اخیر همواره به عنوان یکی گلزنان برتر لیگ بوده و با توجه به پیشنهادات مختلف ، به خاطر تعصب به مازندران در راه ساری ماند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم بهمن 1387ساعت 8:45  توسط هادی فانی  |